Hody (hodové odpoledne, hodová zábava)

Hodové odpoledne a hodová zábava


je tradiční akcí k oslavě hodové neděle (svátek sv. Anny, jíž je zasvěcena místní kaplička). Letos byly celodenní oslavy pojaty v mnohem širší rovině, než je zvykem.

Odpoledne bylo zahájeno soutěží v přechodu lávky přes rybník Zadní dole na čas a soubojem dvojic na lávce. Souběžně probíhal volejbalový turnaj za účasti několika družstev. Program byl vhodně doplněn ukázkami seskoku parašutistů, skákacím hradem pro děti a prezentací hasičské techniky. Občerstvení nabídli pořádající členové SDH jak klasicky v areálu Zahrádky (makrely, uzená kýta, dobroty z udírny), tak pomocí speciální plovoucí hospůdky, zkonstruované speciálně pro tyto účely a dokonce vybavené motorovým pohonem.

Večerní program se nesl ve znamení taneční zábavy. O hudební produkci se postarala jednak skupina Novios, jednak kapela Awacs, jejíž členové vystoupili po mnoha letech speciálně pro účely této mimořádné zábavné soboty.

I přes nepříznivé předpovědi meteorologů akci přálo počasí až do úplného konce, takže se skvěle vydařila. Nashledanou za rok !

 

Poznámka: Pro určení víkendu, kdy se akce budou konat, slouží jednoduchá pomůcka: Je-li 26. července v sobotu nebo v neděli, hodový víkend je tato sobota a neděle. Je-li 26.července pondělí až středa, hodový víkend je nejbližší předcházející. Je-li 26.července čtvrtek nebo pátek, hodový víkend je nejbližší následující.

Kalendář akcí

Webmaster

Rezervace hřiště nebo posilovny

Rezervační systém slouží i pro rezervaci posilovny, kdy posilovnu možno rezervovat maximálně do 21:00 hod.

Na Vámi zadaný e-mail bude zasláno potvrzení, proto je nutné rezervace zadávat minimálně jeden den dopředu a nejlépe v pracovní den !

Pro občany z jiných obcí je pronájem hřiště zpoplatněn, pro bližší informace kontaktujte obecní úřad.

Zadat rezervaci

 

Provozní řád hřiště naleznete zde.

Provozní řád posilovny naleznete zde.

 

 
 

Copyright © 2008 Obec Prostějovičky. Kód a RS weto.cz webdesign.